USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Com Piscina Em Buzios Armacao dos Buzios Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Casa Com Piscina Em Buzios Βίλα

ex. Casa Com Piscina Em Manguinhos, Buzios

Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-28
2026-08-29

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

28

Casa Com Piscina Em Buzios Βίλα

 Wi-Fi
 Πισίνα

Εξωτερική πισίνα

 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Σπα & Ευεξία

Δωμάτιο με ατμόλουτρο

 Κατάλληλο για παιδιά

Δωμάτιο παιχνιδιών

 Κλιματισμός
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Η Casa Com Piscina Em Buzios Βίλα απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από το Porto da Barra Búzios και παρέχει πρόσβαση στο χαμάμ και στη σάουνα για τη χαλάρωση των επισκεπτών.

Αυτή η παραθεριστική κατοικία βρίσκεται στην παραλιακή τοποθεσία, σχεδόν 4 χλμ. από το άγαλμα της Brigitte Bardot, ενώ φυσικά αξιοθέατα, όπως η παραλία Geribá είναι σε απόσταση μόλις 1 χλμ. Όσοι θέλουν να εξερευνήσουν τη γύρω περιοχή μπορούν να επισκεφθούν την Rua das Pedras, που απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από τη βίλα με 4 μπάνια.

Οι επισκέπτες αυτής της βίλας θα απολαύσουν τη θέα στον κήπο.

Οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρέψουν στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα ή να γευματίσουν στην τραπεζαρία. Επίσης, το κατάλυμα προσφέρει παροχές καφέ και τσαγιού, φούρνο, γυάλινα σκεύη, που επιτρέπει στους επισκέπτες να ετοιμάζουν τα γεύματα τους. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν πιάτα ιταλικής κουζίνας στο Forneria Picardia, που απέχει 250 μέτρα από την Casa Com Piscina Em Buzios Βίλα. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στην Casa Com Piscina Em Buzios Βίλα από το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος σε 15 λεπτά με αυτοκίνητο.


Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Επιτρέπονται κατοικίδια
  • 24ωρη ασφάλεια

Γεύματα και ποτά

  • Κοινόχρηστη κουζίνα
  • Κουζινικά είδη
  • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Εξωτερική πισίνα
  • Παραλία
  • Κήπος
  • Παροχές BBQ
  • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
  • Σάουνα
  • Δωμάτιο με ατμόλουτρο
  • Δημόσιο λουτρό

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Καθιστικό
  • Αίθριο
  • Έπιπλα κήπου
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Τραπέζι φαγητού
  • LCD TV
  • Δωμάτιο παιχνιδιών

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 23:59
Check-out: έως 11:00

Συχνές ερωτήσεις

  • Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Casa Com Piscina Em Buzios Βίλα;

    Οι πελάτες της η Casa Com Piscina Em Buzios Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.
  • Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος από η Casa Com Piscina Em Buzios Βίλα;

    Η Casa Com Piscina Em Buzios Βίλα απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος.
  • Υπάρχει πσίνα σε η Casa Com Piscina Em Buzios Βίλα;

    Ναι, οι πελάτες της η Casa Com Piscina Em Buzios Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα.
  • Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε παραθεριστική κατοικία;

    Οι πελάτες της παραθεριστική κατοικία είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-28
2026-08-29

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Casa Com Piscina Em Buzios Βίλα, Βραζιλία

Av. Jose Bento Ribeiro Dantas, 4005-4045 Casa 06, Búzios, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved